Ajax Netwerk
woensdag 1 juni 2016 - 01:48                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS

Kalender

HR

Kalender » Programma Eredivisie

Hieronder vind je het complete programma van de Eredivisie, inclusief de uitslagen tot dusver. We hebben uiteraard ook een pagina met de complete stand en een kalender met alleen de wedstrijden en andere gebeurtenissen rondom Ajax daarop. Tevens is er een pagina met een overzicht van de volgende speelrondes.

HR
 ADOAZAjaDeGExcFCGFCTFCUFey
ADO Den Haag-1-20-11-13-30-12-11-11-0
AZ0-1-0-34-12-04-13-12-24-2
Ajax4-04-1-2-13-02-04-02-22-1
De Graafschap3-11-31-1-2-01-21-10-11-2
Excelsior2-42-20-23-0-2-11-11-02-4
FC Groningen2-12-01-23-12-0-1-11-41-1
FC Twente1-42-22-22-12-02-0-3-10-1
FC Utrecht2-21-31-00-22-12-04-2-1-2
Feyenoord0-23-11-13-13-01-15-03-2-
Heracles Almelo1-13-60-22-10-02-12-01-12-2
NEC4-10-30-22-01-01-12-01-03-1
PEC Zwolle2-12-10-22-13-01-32-11-23-1
PSV2-03-00-24-21-12-04-23-13-1
Roda JC1-10-12-21-01-20-00-11-01-1
SC Cambuur Leeuwarden1-11-10-12-30-22-20-00-20-2
SC Heerenveen0-44-20-23-12-11-21-30-42-5
Vitesse2-20-21-33-00-05-05-11-30-2
Willem II0-20-20-40-02-31-12-33-10-1
HR
 HerNECPECPSVRodSCCSCHVitWil
ADO Den Haag0-11-00-22-22-22-11-12-21-1
AZ3-12-45-12-40-13-13-11-00-0
Ajax0-02-23-01-26-05-15-21-03-0
De Graafschap0-11-10-33-63-02-20-12-22-2
Excelsior1-32-02-21-30-11-41-10-30-0
FC Groningen2-10-02-00-31-02-03-10-32-1
FC Twente4-01-02-11-32-13-01-42-21-3
FC Utrecht4-23-11-00-21-13-31-12-12-1
Feyenoord3-01-02-00-21-13-11-22-01-0
Heracles Almelo-3-02-02-10-53-12-01-12-1
NEC1-0-2-20-31-22-12-02-11-0
PEC Zwolle1-12-0-1-33-12-25-21-54-1
PSV2-02-13-2-1-16-21-12-02-0
Roda JC3-10-00-50-3-1-11-21-22-3
SC Cambuur Leeuwarden1-63-11-00-60-1-0-10-21-1
SC Heerenveen0-11-11-11-13-02-0-0-03-1
Vitesse1-11-01-10-13-04-13-0-0-1
Willem II0-00-10-12-23-23-02-21-1-